• Szkolenie w terenie

    autentyczne realizacje z Twoim i Naszym udziałem

  • Szkolenie - część teoretyczna

    bez wiedzy teoretycznej, wsparcia marketingowego ani rusz...

  • Szkolenie - część praktyczna

    aby się zapoznać i zapoznać się z materią żywiczną

Szkolenia dla firm z zakładania systemów żywicznych

Firma ResinTech rozwija technologie żywiczne od 2011 roku. Z początkiem 2016 roku w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie naszymi systemami wykańczania podłóg, stworzyliśmy ogólnopolską sieć wykonawców dekoracyjnych posadzek żywicznych – grupę FotoFloor. Każdy z wykonawców prowadzi własną działalność gospodarczą.

Chętnie dzielimy się zgromadzoną przez lata wiedzą i zdobytym doświadczeniem, dlatego prowadzimy szkolenia teoretyczno – praktyczne dla innych firm, które chciałyby zaistnieć w branży posadzkarskiej. Pomożemy Ci uzyskać kwalifikacje i przenieść Twoją firmę na wyższy poziom.

Widniejemy w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych, nr ewidencyjny: 2.30/00097/2020.

Zakres szkoleń oferowanych przez grupę FotoFloor

Prowadzimy szkolenia z zakresu zakładania systemów żywicznych. Zaczynamy od teorii, wprowadzenia w świat posadzkarstwa żywicznego, zaprezentowania materiałów i ich właściwości. Następnie przechodzimy do etapu praktycznego, ponieważ wyznajemy zasadę, że to właśnie praktyka czyni mistrza. Pomagamy firmom w wykonaniu pierwszych realizacji, udzielając profesjonalnych rad i wskazówek. Udzielamy też przedsiębiorcom wsparcia marketingowego. Na zakończenie całego procesu oferujemy wpis jednostki do Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy Żywicznych.

Z nami postawisz pierwsze kroki w tym niełatwym, ale dostarczającym dużo satysfakcji fachu, jakim jest zakładanie nowoczesnych systemów żywicznych. Zredukujemy Twój stres i zapobiegniemy ewentualnym stratom finansowym. Wdrożymy Cię w tryb starannej i bezbłędnej pracy, którą Klienci potrafią docenić.

JEDYNA TAKA GRUPA W POLSCE

DOŁĄCZ DO AUTORYZOWANEJ GRUPY WYKONAWCÓW SYSTEMÓW FOTOFLOOR

3000 /netto

I ETAP

szkolenie teoretyczne

Jednodniowe szkolenie teoretyczno-praktyczne w siedzibie firmy ul. Raszkowska 52, 63-400 Ostrów Wielkopolski.

Jednodniowe spotkanie wprowadzające w świat posadzkarzy żywicznych. Termin ustalany indywidualnie. Podczas spotkania omawiamy różne systemy żywiczne oraz w części praktycznej prezentowane są rodzaje żywic.

3000 /netto

II ETAP

szkolenie praktyczne

Wykonanie dwóch pierwszych realizacje z udziałem FotoFloor Jedna realizacja = +/- 4dni robocze.

W momencie pozyskania pierwszych klientów nie zostajesz sam. Wsparcie FotoFloor w pierwszych realizacjach pozwoli uniknąć Tobie wielu kosztownych błędów i niepotrzebnego stresu. Nie widzimy innej drogi nauczania wykładania żywic jak PRAKTYKA.

300 /netto

III ETAP

wpisanie jednostki do PSPŻ

Aplikowanie do członkostwa w PSPŻ
(Polski Stowarzyszenie Posadzkarzy Żywicznych)

Po wdrożeniu, zdobyciu wiedzy i doświadczenia, w momencie, gdy Twoja firma będzie już wyspecjalizowana w wykładaniu systemów żywicznych, otwierają się przed Tobą drzwi do PSPŻ - (Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy Żywicznych).

pl_PLPolish
en_GBEnglish pl_PLPolish