• Podłogi 3D

    dekoracyjne posadzki z osadzoną grafiką drukowaną

  • Podłogi z odwzorowanymi kształtami

    Jednobarwne posadzki żywiczne z odmalowanymi kształtami w kolorze

  • Dowolna grafika na podłodze?

    Jedynym ograniczeniem w wykorzystaniu tego systemu jest wyobraźnia

FotoFloor

Podłogi graficzne typu 3D – dowolny druk osadzony na posadzce

Grupa FotoFloor stworzy dla Państwa niepowtarzalną podłogę graficzną, zwaną popularnie podłogą 3D. Dzięki nowoczesnej technologii możemy zaprojektować, a następnie zaaplikować na posadzce dowolną grafikę drukowaną. Zabezpieczenie całości odpowiednio dobranymi przezroczystymi żywicami i lakierami gwarantuje trwałość dzieła. Przekształcenie ulubionej ilustracji w powierzchnię użytkową to twórcza innowacja w dziedzinie designu i aranżacji wnętrz.

Oferujemy możliwość odwzorowania dowolnej grafiki – od prostych kształtów wektorowych, przez figury geometryczne, fonty, skomplikowane ornamenty, mapy, aż po zdjęcia i obrazy. Zastosowanie grafiki 3D na posadzce całkowicie odmieni wystrój wnętrza i sprawi, że dzieci poczują się jak w bajce, dorosłych zaś przeniesie w ulubione miejsce, na szczyt góry albo brzeg morza.

Ze względu na swoje unikalne walory podłoga 3D pozwala optycznie manipulować przestrzenią wnętrza. Odpowiednio dobrany wzór może wizualnie powiększyć lub zmniejszyć, przybliżyć lub oddalić, ocieplić lub ochłodzić powierzchnie. Dlatego posadzka graficzna pasuje zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń, miejsc prywatnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Niecodzienna dekoracja wprawi w zachwyt niejednego Klienta czy Gościa.

Modułowe podłogi graficzne

FotoFloor proponuje Państwu również modułowe podłogi graficzne, które można układać w dowolne kombinacje na bazie rombu lub sześciokąta. Obszerny zbiór zaprojektowanych tekstur i wzorów pozwala tworzyć oryginalne układy o dowolnej kolorystyce. Modułowe podłogi graficzne często wybierane są przez Klientów jako powierzchnia użytkowa do kuchni, łazienki czy holu. Oprócz niezwykłej estetyki cechują się trwałością i odpornością, nie przysparzają też kłopotów w trakcie pielęgnacji.

Jeżeli szukają Państwo alternatywy dla klasycznej podłogi, FotoFloor stworzy dla Was zachwycającą powierzchnię z dowolnym nadrukiem.

pl_PLPolish
en_GBEnglish pl_PLPolish