• Structural concrete plasters

    not just on the walls

  • More or less raw effects

    microcement on the walls

  • Non-dusty, fully airtight, not discolored

    concrete polymer mixes

FotoFloor

Dekoracyjne tynki betonowe

Grupa FotoFloor świadczy usługę zakładania dekoracyjnych tynków betonowych na ściany i inne elementy wyposażenia wnętrz, na przykład kabiny prysznicowe, schody czy meble. Dostosowujemy fakturę i sposób wykończenia materiału do preferencji Klienta – możemy stworzyć tynk bardziej lub mnie surowy, chropowaty lub gładki, satynowy lub matowy, grubo -lub drobnoziarnisty. Na Państwa życzenie wystylizujemy modne przetarcia, ubytki i wżery. Liczba kombinacji jest ogromna, a ograniczenie stanowi jedynie granica wyobraźni.

Thin-layer decorative plaster systems pozwalają wykreować w pomieszczeniach nowoczesny design, wzorowany na stylu loftowym i skandynawskim minimalizmie. Beton stał się materiałem pożądanym w wystroju zarówno domów i mieszkań, jak i obiektów użyteczności publicznej. Moda na industrialne, ascetyczne wnętrza na dobre wkroczyła do Polski i podbija serca coraz większej grupy użytkowników.

Beton żywiczny – nowoczesny materiał wykończeniowy

Beton żywiczny jest innowacyjną mieszanką betonu i polimerów żywicy syntetycznej. Dzięki swoim unikalnym właściwościom znalazł szerokie zastosowanie w dziedzinie wykańczania wnętrz. Cienka warstwa betonu polimerowego okrywa powierzchnie szczelną, niepylącą warstwą, która nie ulega odbarwieniu. Ze względu na małą nasiąkliwość oraz wysoką odporność na korozję wykorzystywany jest również dla wzmacniania i dekorowania zewnętrznych elementów architektonicznych.

Grupa FotoFloor ozdobi nowoczesnym tynkiem strukturalnym nie tylko ściany, ale dowolne wskazane przez Państwa powierzchnie.

Contact with us...
en_GBEnglish
pl_PLPolish en_GBEnglish