• Non-slip floors

    Industrial floors that meet anti-slip class standards

  • Parking system

    Garage systems, tight, durable, seamless

  • Industrial floors

    Industrial floors for halls, warehouses and workshops

FotoFloor

Przemysłowe posadzki epoksydowe

Żywica jest doskonałym materiałem nie tylko do tworzenia posadzek dekoracyjnych, ale również nawierzchni na potrzeby przemysłu. Przemysłowe posadzki epoksydowe stanowią doskonałe rozwiązanie dla budownictwa industrialnego oraz gospodarczego. Zastosowanie tworzyw żywicznych o odpowiednich właściwościach pozwala zbudować niezawodną powierzchnię w fabryce, zakładzie przetwórczym, magazynie czy na parkingu. Podłoża tego typu sprawdzają się również w przydomowych garażach, pomieszczeniach socjalnych oraz wszelkich tych miejscach, gdzie podłoga poddawana jest intensywnej eksploatacji.

Grupa FotoFloor zakłada przemysłowe systemy posadzkowe z żywicy epoksydowej na każdym rodzaju podłoża bazowego. Obsługujemy dowolne metraże, również przestrzenie wielkopołaciowe. Przygotowujemy podłogi o pożądanym stopniu antypoślizgowości i wybranym wykończeniu – błyszczące lub matowe. Oferujemy szeroką paletę kolorów.

Jakie są zalety przemysłowych posadzek epoksydowych?

Industrialne posadzki epoksydowe są przystosowane do znoszenia dużych obciążeń. Odznaczają się ponadprzeciętną wytrzymałością, również na ruch kołowy i wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie środków chemicznych, jak na przykład oleje czy kwasy. Tworzą jednolitą, szczelną powierzchnię, bez przerw dylatacyjnych i szczelin. Bardzo łatwo utrzymać je w czystości i poddawać zabiegom konserwującym.

Grupa FotoFloor starannie dobiera materiały do tworzenia nawierzchni, biorąc pod uwagę przyszły sposób jej użytkowania. Zakładane przez nas przemysłowe posadzki z żywicy są profilowane według potrzeb Klienta. Stworzymy niezawodną podłogę zarówno dla hali sportowej, instytucji medycznej, jak i warsztatu samochodowego.

Contact with us...
en_GBEnglish
pl_PLPolish en_GBEnglish