• Single-colored polyurethane floors

    seamless floors

  • White polyurethane floors

    an innovative solution

  • Resin floors

    intended not only for living quarters

FotoFloor

Posadzki żywiczne – nowoczesna podłoga w Twoim domu

Resin floors coraz częściej pojawiają się w polskich domach. Nic dziwnego, zapewniają nie tylko efekt "wow", prezentują też liczne walory użytkowe. Tworzą trwałe, odporne na uszkodzenia powierzchnie, które łatwo utrzymać w czystości. Doskonale wpisują się w stylistykę nowoczesnych wnętrz i pozwalają się zaaranżować na tyle sposobów, ile powstaje pomysłów w ludzkich głowach.

Proponujemy Państwu różne rodzaje podłóg żywicznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się białe posadzki z żywicy poliuretanowej, urzekające efektem szklanej tafli. Dzięki wykończeniu powłoką poliuretanu niestraszna im wilgoć, tarcie, odbarwienia czy promieniowanie UV. Nie muszą się Państwo jednak ograniczać wyłącznie do bieli, dla miłośników kolorów przygotowaliśmy gamę 1800 barwnych wylewek żywicznych. Tak, tyle wersji jednobarwnych posadzek z żywicy można powołać do istnienia.

Nasze realizacje posadzek żywicznych, poliuretanowych i epoksydowych mogą służyć za wzór jakości i precyzji wykonania. Z chęcią stworzymy dla Państwa bezspoinową, praktyczną i uniwersalną podłogę, która ciszy oko a dzięki właściwościom antypoślizgowym zapewnia swobodę ruchu.

Dekoracyjne posadzki żywiczne

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podłoga stanowiła ozdobę Państwa domu. Dekoracyjne posadzki żywiczne można zaprojektować zgodnie z własną fantazją. Oprócz powierzchni jednobarwnych tworzymy wielobarwne połączenia, z ostrymi odcięciami zapobiegającymi przenikaniu się kolorów. Urozmaicamy wylewki różnego rodzaju posypkami, zanurzamy w nich przedmioty. W celu uzyskania efektu metalizy dodajemy do żywicy pył metaliczny w różnych odcieniach. Umiemy uzyskać rozmaite tekstury i faktury, imitujące smugi, drewno lub kamień. Życzą sobie Państwo nieregularne, szorstkie wykończenie? Nie ma problemu.

Kluczem do sukcesu pozostaje umiejętne zastosowanie odpowiednio dobranych materiałów – gruntów, żywic, lakierów. FotoFloor nie zawiedzie Państwa oczekiwań w tym zakresie.

Contact with us...
en_GBEnglish
pl_PLPolish en_GBEnglish