• Floors made of microcement and microconcrete

    any color

  • Microcements

    the beauty of raw concrete

  • Posadzki betonowe

    wykończone na gładko lub surowo

FotoFloor

Posadzki dekoracyjne z mikrocementu

Microcement jest masą mineralno–polimerową, wykorzystywaną do tworzenia posadzek oraz dekoracyjnych tynków betonowych. Produkt ten cieszy się w Polsce coraz większym uznaniem. Wpisuje się świetnie w wystrój nowoczesnych wnętrz. Polecany wszędzie tam, gdzie chcą Państwo wprowadzić nutę surowego klimatu. Za pomocą cienkiej, bo zaledwie 2–3 milimetrowej warstwy tego tworzywa można wyczarować dekoracyjną posadzkę z mikrocementu.

Mikrocement, zwany również mikrobetonem pozwala uzyskać dowolne tekstury posadzek o bogatej palecie barw i wykończeniu na gładko lub na surowo. Ręczna obróbka masy pozwala na tworzenie oryginalnych dekoracji z mikrocementu i otwiera wiele możliwości nowoczesnej aranżacji przestrzeni. Uniwersalne betonowe podłogi doskonale współgrają z innymi materiałami użytymi w danym pomieszczeniu, komponują się z drewnem, szkłem czy kamieniem, tworząc połączenie o nieprzeciętnych walorach estetycznych.

Dlaczego warto zdecydować się na podłogę z mikrobetonu?

Beton dekoracyjny to idealny materiał na posadzkę. Nie tylko nadaje wnętrzu niepowtarzalny, awangardowy styl, ale też posiada wiele zalet użytkowych. Cechuje się długą żywotnością i odpornością na ścieranie, tworzy przyjazny mikroklimat nawet dla osób z alergią, zapewnia komfort cieplny. Materiał można stosować na różne podłoża, również na instalację ogrzewania podłogowego oraz w strefach o dużym natężeniu wilgoci.

Podłogi z mikrocementu łatwo utrzymać w czystości a pielęgnacja i konserwacja również nie nastręczają szczególnych problemów. Bogate wzornictwo, ogromny wybór kruszyw i gama kolorystyczna obejmująca szarości, czerwienie, zielenie i błękity otwierają wspaniałe możliwości tworzenia oryginalnych wnętrz na miarę XXI wieku.

Contact with us...
en_GBEnglish
pl_PLPolish en_GBEnglish