• Resin stairs

    Monolithic stairs coated with resins

  • Resin stairs

    In RAL colors in any finish - gloss, matt, satin

  • Resin stairs

    The perfect solution for modern interiors

FotoFloor

Schody z żywicy

Grupa FotoFloor zamontuje w Państwa domu lub obiekcie nowoczesne schody żywiczne. Stanowią one jednolitą konstrukcję pozbawioną łączeń, spoin i fug, prezentującą się schludnie, elegancko i estetycznie. Oferujemy możliwość wybrania dowolnego koloru z palety RAL oraz sposobu wykończenia – z połyskiem lub matowego. Antypoślizgowy materiał sprawi, że stopnie będą bezpiecznie służyły użytkownikom w każdym wieku.

Schody z żywicy epoksydowej idealnie pasują do współczesnych wnętrz. Stanowią doskonałe towarzystwo dla posadzek żywicznych, ale równie dobrze komponują się z kamieniem, szkłem czy drewnem. Można dowolne je ozdobić, zamontować w nich barierki albo gustowne oświetlenie.

Schody nie tylko piękne, ale i praktyczne

Klienci decydują się na założenie schodów żywicznych nie tylko ze względów estetycznych, ale również z powodów praktycznych – materiał jest wodoszczelny, antypoślizgowy, niezwykle trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne czy promieniowanie UV. Forma monolitycznej bryły umożliwia utrzymanie schodów w nienagannej czystości, a brak fug i szczelin ułatwia zabiegi pielęgnacyjne.

Najważniejszą gwarancję Państwa satysfakcji z użytkowania schodów powleczonych żywicą stanowi jednak sposób i jakość ich wykonania. Grupa FotoFloor oferuje Państwu wytwory rękodzieła, łącząc dobry materiał ze starannym opracowaniem.

Contact with us...
en_GBEnglish
pl_PLPolish en_GBEnglish