Podłoga w salonie czy kuchni powinna być przede wszystkim bezpieczna. Jednak jak wiemy, oprócz podstawowej funkcji przemieszczania się, pełni ona również funkcje estetyczne. Dlatego warto wykończyć ją w taki sposób, by pasowała do wnętrza, jednocześnie wybierając takie materiały, które zapewnią jej trwałość i odporność, na przykład na zarysowania. Dlatego dobrym rozwiązaniem będzie posadzka żywiczna. Dzięki swoim właściwościom posłuży przez długie lata, pełniąc jednocześnie funkcje dekoracyjne.

Klasyka jest zawsze „na czasie”

Żywica epoksydowa jakiś czas temu kojarzyła się nam z halami magazynowymi. Jednak z biegiem lat zyskała na popularności jako materiał do wykańczania wnętrz w domach czy mieszkaniach. Posadzka żywiczna jest przede wszystkim trwała i odporna chemicznie i mechanicznie. Warto jednak wrócić uwagę na jej walory estetyczne. Jednobarwne posadzki żywiczne stanowią niezwykle uniwersalne rozwiązanie w nowoczesnych wnętrzach. Dzięki precyzyjnemu wykończeniu będą pasowały do każdego salonu, bez względu na to, w jakiej kolorystyce został wykończony czy umeblowany. Na ich estetykę wpływa także łatwość czyszczenia, ponieważ dzięki właściwościom antyelektrostatycznym kurz nie jest przyciągany do ich powierzchni.

Niebanalne wzory

Niektórzy nasi Klienci cenią sobie oryginalność i nietypowe pomysły. Właśnie z myślą o nich do naszej oferty dodaliśmy możliwość stworzenia posadzki 3D z dowolnym drukiem. Aplikacja, która znajdzie się na posadzce, zostanie wykonana zgodnie z oczekiwaniami Klienta, a następnie zabezpieczona wysokojakościowymi żywicami, dzięki czemu nie ulegnie zniszczeniu. Ciekawy wygląd podłogi 3D nie tylko wywrze ogromne wrażenie na gościach, ale również sprawi wiele przyjemności mieszkańcom podczas codziennych wizyt w toalecie czy innym pomieszczeniu, w którym zdecydują się wykonać posadzkę graficzną. Takie rozwiązania są bardzo często stosowane również w centrach handlowych czy biurach.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i precyzji wykonania, posadzka żywiczna może pełnić funkcje dekoracyjne. Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy. W FotoFloor profesjonalnie wykonamy bez-spoinowe posadzki zgodnie z oczekiwaniami każdego Klienta. Niezależnie od tego, czy wybierzecie Państwo jednobarwną posadzkę, czy może wyjątkową posadzkę 3D, zlecenie wykonamy terminowo i starannie.